Hakkımızda

ProLucky 

Adres        : Bakır ve Pirinççiler Sanayi Sitesi Karanfil Caddesi No:1/1 Beylikdüzü | İstanbul | TÜRKİYE

Telefon     : 0850 532 71 64

E-Mail       : info@prolucky.com.tr


Şirket Ünvanı: GlobalStore Elektronik A.Ş. 


Dünyanın En İyi Scooter Modelleri ProLucky ile Sizlerle!


ProLucky Scooter ürünümüze göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

2022 ve 2023 Senelerinde toplam 18.800 Adet ProLucky sahipleri ile buluştu.

ProLucky sahiplerinin memnuniyeti ve her gün gelen olumlu yorumlar ile bizlerde çok mutlu oluyoruz. Kampanyalarımız ile Scooter siparişlerinde avantajlar sunmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler,

Değerli ProLucky kullanıcıları; 81 ilde bulunan Yaygın Servis Ağımız ve 2 Yıl  Garanti hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.


Hakkımızda

ProLucky, kaliteli ve güvenilir elektrikli scooter modellerini müşterilerine sunan bir scooter inovasyon şirketidir.

2022 Senesinde İstanbul'da kurulan ProLucky; müşterilerine hızlı, güvenli, konforlu ve kaliteli bir taşıma imkanı sunmayı amaçlamaktadır.

Bugüne kadar farklı teknoloji ürünleri ile müşterilerine hizmet veren şirketimiz; Müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Avrupa ve Amerika'da en çok tercih edilen scooter modellerini ProLucky ile Türkiye'ye getirmeye başlamıştır.

Tüm ProLucky modelleri, şirketimiz mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmış ve dünyanın farklı noktalarında ki teknolojileri birleştirilerek hazır hale gelmiştir.

ProLucky müşterileri kaliteyi ve sürüş keyfini birlikte yaşarken profesyonel bir hizmet almanın keyfini sürerler.

Bununla birlikte ProLucky olarak yatırımcılarımız ile de bir güç birliğimiz bulunmaktadır;  Scooter projemizde Türkiye'de 50 seneyi aşan bir süredir Faaliyet göstermekte olan tecrübeli bir Türk şirketi ile yatırım ortaklığı içerisindeyiz. Bu anlamda 50 Senenin getirmiş olduğu tecrübe, güven ve müşteri mutluluğunu ProLucky bünyesinde de sunmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı amaç edinen ProLucky, ; Özellikle kullanım süresi uzun, menzili  ve performansı yüksek olan elektrikli scooter modellerini tercih ederiz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için satış öncesi ve sonrasında da profesyonel bir şekilde hizmet vermeye önem veririz.


ProLucky Dünün Tecrübesi, Bugünün Güveni ve Yarının Teknolojisi ile sizlerle!

ProLucky Dünyasına Hoş geldiniz..